Salāti

Seleriju kātu un ķiršu tomātu salāti
Sastāvdaļas: ķirštomāti 100g, selerijas kāti , nedaudz avokado un olīvu (melnās olīvas un avokado 0.asinsgrupai nav ieteicams,bet nedaudz jau var)  salātu mērcei izmanto citrona sulas tējkaroti un 1.tējkaroti olīveļļas. Kopējās izmaksas uz 3-4 cilvēkiem zem 1ls(ziemā)


Seleriju saknes un burkānu salāti
Sarīvē3  burkānus un selerijas sakni, pieliek 1tējkaroti majonēzes un 1 tējkaroti sojas mērces.Kopējās izmaksas apmēram 0,50ls.

Burkānu un ķiploku salāti
2 lieli rīvēti  burkāni ,liela ķiploka daiviņa, 1 citrona sulas tējkarote, 1 tējkarote ,pēc dēla lūguma 1.tejkarote majonēzes  un vēl nedaudz olīvām  (0.sinsgrupai gan neitrālas ir tikai zaļās). Kopējās izmaksas apmēram  0,20-0,40(ja ar olīvām). Klāt omlete no l/l gaļas un sīpoliem.


Super salāti.
Kas ziemas laikā var būt labāks par šiem vitamīnu salātiem, viegli un garšīgi un tik ātri uztaisāmi. Nezinu kāpēc senāk tos netaisīju, laikam likās ka izmaksās dārgi. Un galvenais mūsu asinsgrupai viss ir atļauts (2un 3 asinsgrupai gan par tomātu lietošanu vajadzētu palasīt informāciju).Tātad ņemam Mozarellas siera bumbu , sadalam gabaliņos, pārgriežam ķiršu tomātiņus uz pusēm, sakārtojam kopā ar sieru un lapu salātiem. Atsevišķi  sajaucam sāli ar 1 tējkaroti citrona sulas un tējkaroti olīveļļas (protams visur tiek izmantota extra virgin).Pārlaista iegūto mērcīti pāri un ēd. Izmaksas uz apmēram 2-4 cilvēkiem(4 ja lieto kā piedevu citam ēdienam) ir apmēram 1,20-1,50ls ziemas laikā, vasarā noteikti lētāk.