Par Iedvesmai virtuvē

Virtuve ir vieta kur bez iedvesmas, improvizācijas un nelielas garšu maģijas nekas labs nevar sanākt. Vismaz man svarīgi, lai katru dienu ēdienā būtu kas savādāks, interesants un garšīgs, jo ēšana ir viena no baudām. Vēl man ir svarīgi lai ledusskapī  un virtuves plauktiņos būtu pēc iespējas lielāka dažādība, lai es varu eksperimentēt un iedvesmoties no produktiem un pagatavot savai ģimenei ko garšīgu. Un ja šī daļiņa manis gatavoto ēdienu iedvesmos vēl kādu, es būšu ļoti gandarīta. Ceru jūs iedvesmot paskatīties uz ēdienu no cita skatupunkta, iedvesmot jūs nebaidīties eksperimentēt, jo vismaz sāļajos ēdienos faktiski visi produkti ir saderīgi(tā vismaz mana pieredze liecina). Neesmu nekāds profesionāls pavārs, tāpēc lūdzu neuztvert manis rakstīto kā vienīgo patiesību un iespējams pat nemeklēt ļoti precīzas receptes, jo pati pēc tādām negatavoju. Es recepšu grāmatas vai interneta lapas ( virtuve.calis.lv , receptes.lv un absolutsed.blogspot.com) dažreiz apskatos  lai iedvesmotos, uzķertu kādu domu un tad skatos kas man mājās ir un gatavoju. Ceru mazu iedvesmas gabaliņu dāvāt arī jums!
Vēl neliela piezīme- visdrīzāk parastos ēdienus no kartupeļiem, cūkgaļas, kukurūzas un kviešu miltiem jūs te neatradīsiet, jo kopš 2010.gada rudens mēs šos produktus mēģinām uzturā nelietot, izņēmumi gan brīvdienās un svētku dienās ir(to mēs saucam par pagrēkošanu, našķošanos). Tieši tāpēc lielākā daļa ēdienu ir paredzētas 0 asinsgrupas cilvēkiem  (jeb 1 asinsgrupas), pie šīs diētas, jeb dzīvesveida mēs nonācām nejauši, lai uzlabotu veselību un nomestu kādu lieko kg(lai gan likās iepriekš veselīgi ēdām tomēr rezultāti liecināja pretējo),par to gan cits stāsts, kuru ceru kādu dienu iekopēt šajā mājaslapā. Vēl šī mājaslapa varētu noderēt cilvēkiem kam ir glutēna nepanesamīb un iespējams arī veģetāriešiem kāda recepte noderēs.
 Gatavosim  kopā, ja jums ir kāda recepte iedvesmai droši rakstiet. Tiem kam vairāk interesē ēšana pēc asinsgrupu diētas (īpaši 0,jeb1) vai vienkārši veselīgāk ēst , te būs daudz vienkāršu ,nedārgu recepšu ar ko sākt pārmaiņas ēdienkartē, jo sākumā liekas, ka bez maizes, makaroniem, kartupeļiem un cūkgaļas nav ko ēst,  bet vismaz mūsu ģimenē ir pierādījies pretējais un pie šīs ēšanas esam pieraduši neticami ātri. Veiksmi mums visiem gan virtuvē, gan ikdienā!